محمد صادقی

وکیل کیفری

وکیل جرایم اقتصادی و مالی

وکیل قتل

وکیل کلاهبرداری

وکیل جعل اسناد

وکیل جرایم رایانه ای

محمد صادقی

وکیل کیفری

وکیل جرایم اقتصادی و مالی

وکیل قتل

وکیل کلاهبرداری

وکیل جعل اسناد

وکیل جرایم رایانه ای

نوشته بلاگ

وکیل کلاهبرداری

اسفند ۲۷, ۱۴۰۱ کلاهبرداری, مقالات
وکیل کلاهبرداری

وکیل کلاهبرداری

امروز با یکی دیگر از مقاله های حقوقی با عنوان وکیل کلاهبرداری آشنا شوید.

در صورت هرگونه سوال راجع به کلاهبرداری می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت تلفنی یا حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

  مشاوره حقوقی فوری  

وکیل کلاهبرداری کیست؟

از آنجا که جرم کلاهبرداری جزو پیچیده ترین و حرفه ای ترین جرایم اقتصادی می باشد و شرایط اثبات و پیگیری آن بسیار دشوار و یک روند طولانی و تخصصی دارد لازم است که یک وکیل حرفه ای کلاهبرداری به آن ورود کرده و پیگیری دعوی را به دست بگیرد. یک وکیل کلاهبرداری مجرب لازم است علم و اطلاعات کافی نسبت به این جرم و دعاوی کلاهبرداری داشته باشد.

اطلاع از قوانین و مقررات خاص این جرم و شرایط مخصوصی که این دعاوی دارند لازم است که وکیل کلاهبرداری متبحر بتواند با تشخیص صحیح اعمال مجرمانه و ارتباط دادن مانور های متقلبانه فرد کلاهبردار با ربودن مال قربانی، بهترین نتیجه را گرفته و اثبات تحقق جرم کلاهبرداری را محقق نماید.

وکیل کلاهبرداری

بهترین وکیل کلاهبرداری در تهران

وکیل متخصص کلاهبرداری شخصی است که تبحر ویژه ای در امور کیفری داشته و مخصوصا با جرم کلاهبرداری، عناصر و ابعاد گوناگون آشنا است. وکیل کلاهبرداری در تهران با تسلط بر قوانین مربوطه از جمله قانون مجازات اسلامی، قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشا، اختلاس و کلاهبرداری به خصوص ماده ۱ قانون اخیر الذکر هم چنین قانون آیین دادرسی کیفری و سایر قوانین مربوطه می تواند بهترین راهنما و مشاور برای موکلین خود بوده تا حقوق تضییع شده ایشان را به بهترین نحو ممکن بازگرداند.

  مشاوره با وکیل پایه یک  

وکیل کلاهبرداری اینترنتی

استفاده غیر مجاز از سامانه ها و رسانه های اینترنتی و مخابراتی برای ارتکاب انجام اعمالی از قبیل وارد کردن، تغییر و یا محو داده ها یا مختل کردن رسانه و سامانه های اینترنتی برای خود و یا دیگر افراد ذینفع در این جرم، کلاهبرداری اینترنتی محسوب می گردد. رسیدگی به این جرایم اینترنتی در حوزه کاری پلیس فتا می باشد.

کلاهبرداری اینترنتی یکی از جرایمی است که به واسطه توسعه تکنولوژی و حضور اثرگذار و مهم اینترنت بر زندگی افراد شکل گرفته است در واقع این جرم همان کلاهبرداری سنتی است که این بار از طریق استفاده از اینترنت شکل می گیرد و مسائل و معضلات زیادی نیز در پی دارد.
مثلا کلاهبرداری اینترنتی از طریق اینستاگرام یا کلاهبرداری از طریق تلگرام یکی از شایع ترین انواع کلاهبرداری است که افراد زیادی با آن درگیر هستند. شیوه های کلاهبرداری اینترنتی با توجه به تنوع زیادی که می توانند داشته باشند نیازمند دقت و اطلاعات روزآمد قانون گذار است تا از ورود صدمات جدی به افراد جامعه جلوگیری شود.

وکیل کلاهبرداری

وکیل رایگان کلاهبرداری

امروزه به علت های مختلف کلاهبرداری زیاد شده است و شاید هر کسی به نوعی براثر غفلت و یا عدم آگاهی از وی سوء استفاده شود و موجبات کلاهبرداری از وی فراهم گردد از این رو هر شخصی که به این مشکل برخورد نماید باید از وکیل متخصص کلاهبرداری کمک بگیرد تا بداند چه کاری را باید انجام بدهد. وکلای زیادی در این حوزه فعالیت می کند ولیکن حتما باید با وکیلی مطمئن و زبردست مشاوره نمایید از این رو وکیل کیفری کلاهبرداری آقای سید محمد صادقی در خدمت شما هست تا با مشاوره و قبولی وکالت در کنار شما از حقوقتان دفاع نماید و چنانچه برای افرادی که برایشان مقدور نمی باشد که مبلغ حق مشاوره را پرداخت نمایند ایشان به موکلین به طور رایگان مشاوره می دهد.

  رزرو وقت آنلاین مشاوره حقوقی  

هزینه وکیل برای کلاهبرداری

خود کلاهبرداری عناوین و مقاصد مختلفی دارد و هر پرونده به طور جداگانه باید بررسی شود و روند رسیدگی و پیگیری و رفت و آمد آن و احتمال پیروزی و رای گرفتن در پرونده جنبه های مختلف آن و با لحاظ کردن تجارب و سوابق وکیل مربوطه در حوزه های قضایی بستگی دارد.
و در کل باید گفت هر پرونده مختص به خود می باشد تا پرونده بررسی نگردد و زوایای مختلف آن تشریح نگردد نمی توان مبلغی را اعلام نمود.

وکیل کلاهبرداری

کلاهبرداری وکیل از موکل

این روزها که کلاهبرداری به نوعی برای بعضی افراد دست گرمی هست و موکلین برای نجات و گرفتن حقشان به وکیل پناه می برند بعضا دیده شده است که که بعضی از وکلا از روی طمع و حرص مال خودشان هم دست به کلاهبرداری می زنند و از اعتماد و عدم آگاهی موکلین خود سوء استفاده کرده و خودشان تبدیل می شوند به بزرگترین سد و کلاهبرداری در مقابل موکلین خود. از این رو پیشنهاد می شود که حتما برای اعطای وکالت به وکیل از قبل تحقیق کرده و بهترین و امانتدار ترین و مسلط ترین ترین وکیل را برای اقامه دعوا و اعطای وکالت انتخاب نمایید.

جناب آقای سید محمد صادقی از وکلای پایه یک دادگستری و به نام کشور که بیش از ۱۳ سال فعالیت در حوزه وکالت، در حال حاضر با بیشترین پرونده های موفق و رضایت صد در صدی از موکلین خود در بهترین جایگاه وکالت قرار دارند و برای مشاوره و اعطای وکالت در خدمت شما هست.

اثبات بی گناهی در کلاهبرداری

راه های اثبات بی گناهی، با توجه به ادله اثبات دعوا در امور کیفری، متفاوت بوده و متهم می تواند از طریق ارائه دلیل و یا به چالش کشیدن دلایل ابرازی شاکی، عدم وجود یکی از عنصر مادی، معنوی و قانونی جرم را اثبات کرده و خود را از اتهام، تبرئه نماید. 

به طور کلی، دو روش، برای اثبات بی گناهی متهم وجود دارد که هر کدام از این روش ها، با توجه به تنوع ادله اثبات دعوا در امور کیفری، خود، به راه های متنوعی تقسیم می شوند. 

ارائه دلیل از سوی متهم

در پاسخ به این سوال که چگونه بی گناهی خود را ثابت کنیم، اولین روش، ارائه دلیل از سوی متهم می باشد، یعنی، متهم، با استفاده از یکی از ادله قانونی، ثابت کند که مرتکب جرم نشده است. به عنوان مثال، شهود، شهادت دهند که متهم در لحظه ارتکاب جرم، در مکان دیگری حضور داشته است.

به چالش کشیدن دلایل شاکی

روش دیگری که با استفاده از آن می توان برای اثبات بی گناهی متهم اقدام نمود، به چالش کشیدن دلایل شاکی می باشد. در این روش، متهم، دلیلی ارائه نمی کند، بلکه ثابت می کند که دلیل ابرازی از سوی شاکی، فاقد اعتبار قانونی می باشد. به عنوان مثال، شهود معرفی شده توسط شاکی، شرایط قانونی شهادت شهود را ندارند و یا اینکه سند ابرازی وی، جعلی می باشد.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی رایگان، وکیل آنلاین است.

  رزرو وقت آنلاین مشاوره حقوقی  

برچسب ها:
نوشته های مرتبط
وکیل ضرب و جرح
وکیل ضرب و جرح

وکیل ضرب و جرح امروز با یکی دیگر از مقاله های حقوقی با عنوان وکیل ضرب و جرح آشنا شوید….

وکیل رابطه نامشروع
وکیل رابطه نامشروع

وکیل رابطه نامشروع پیشنهاد می کنیم کمی وقت بگذارید و این مقاله را با دقت مطالعه کنید. در صورت هرگونه…

درج دیدگاه