محمد صادقی

وکیل کیفری

وکیل جرایم اقتصادی و مالی

وکیل قتل

وکیل کلاهبرداری

وکیل جعل اسناد

وکیل جرایم رایانه ای

محمد صادقی

وکیل کیفری

وکیل جرایم اقتصادی و مالی

وکیل قتل

وکیل کلاهبرداری

وکیل جعل اسناد

وکیل جرایم رایانه ای

نوشته بلاگ

وکیل مشروبات الکلی

اسفند ۲۷, ۱۴۰۱ مشروبات الکلی, مقالات
وکیل مشروبات الکلی

وکیل مشروبات الکلی

جهت آموزش آشپزی یا طراحی سایت تهران میتوانید به سایت امیر هاشمی مراجعه کنید.

پیشنهاد می کنیم کمی وقت بگذارید و این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

در صورت هرگونه سوال راجع به مشروبات الکلی می توانید با وکلای پایه یک دادگستری موسسه حقوقی دادپویان به صورت مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری مشاوره حقوقی داشته باشید.

  مشاوره حقوقی فوری  

بهترین وکیل مشروبات الکلی تهران

وکیل مشروبات الکلی دارای فن بیان بسیار خوبی است که باعث می شود تا بتواند در دادگاه حضور یابد و با تکیه بر این توانایی گفتاری که دارد از حقوق موکلان خود دفاع کند.
وکیل مشروبات الکلی علاوه بر آنکه دارای توانایی گفتاری است می تواند در مدت زمانی کوتاه بهترین و تخصصی ترین ادله اثبات را برای پیشبرد جریان پرونده جمع آوری کند و آنها را به محضر دادگاه ارائه دهد.

وکیل مشروب الکلی

پرونده شرب خمر

قانون مجازات اسلامی نیز در قسمت حدود به این جرم و مجازات ناشی از آن پرداخته است. پس از آن که متهمی به مصرف مشروبات الکلی مطابق قانون اقرار کند مجازات حد بر او جاری می‌شود البته در پرونده هایی که متهم پرونده از جرم ارتکابی توبه کرده است و در «توبه بعد از اقرار» طبق قانون قاضی مختار است که از ولی امر تقاضای عفو کند یا مجازات حد را بر وی جاری سازد که در بعضی از این پرونده تصمیم بر جاری ساختن مجازات حد بر فرد اقرار‌ کننده گرفته می شود.

  مشاوره با وکیل پایه یک  

گرفتن مشروب توسط پلیس

در قانون، حمل و نگهداری مشروبات الکلی، همانند حمل و نگهداری مواد مخدر، جرم دانسته شده است و همان طور که مجازات حمل موادر مخدر، در قانون بیان شده است، مجازات حمل و نگهداری مشروبات الکلی نیز، در قانون مشخص شده است.
جرم حمل مشروبات الکلی، به معنای همراه داشتن این مواد و جابجایی آن، یا همراه داشتن آن در ماشین و جابجایی آن، با ماشین است. چنانچه فردی، اقدام به حمل مشروبات الکلی یا اقدام به همراه داشتن آن در ماشین و جابجایی آن نماید، مرتکب جرم حمل مشروبات الکلی شده است.

یکی دیگر از کارهای خوب پلیس ایجاد گشتزنی واستقرار پایگاه هایی است و بازرسی می باشد که بعضا این موارد محسنات زیادی را درپیش دارد.

وکیل مشروب الکلی

شلاق برای مشروب

خوردن مواد الکلی و مست ‌کننده برای مرد و یا زن‌، هشتاد تازیانه است‌. البته غیر مسلمان فقط در صورت تظاهر به شرب مسکر به هشتاد تازیانه محکوم می‌شود. مقصود از تازیانه همان شلاق است.
مطابق قانون مجازات اسلامی هم حد به مجازاتی گفته می‌شود که نوع و میزان و کیفیت آن در شرع تعیین شده است‌. به این ترتیب قاضی دادگاه، مجازات درستی را برای متهم پرونده اخیر در نظر گرفته است.

یکی دیگر از نکات مندرج در قانون این است که مجازات حد نوشیدن مواد مست‌ کننده بر کسی ثابت می‌شود که بالغ و عاقل و مختار و آگاه به مست‌ کنندگی و حرام بودن آن باشد. در صورتی که شراب ‌خورده مدعی جهل به حکم یا موضوع باشد و صحت دعوای وی محتمل باشد، محکوم به مجازات حد نخواهد شد.

البته هر گاه کسی بداند که خوردن شراب و مواد الکلی مست‌ کننده حرام است و با این حال آن را بخورد، محکوم به مجازات حد خواهد شد، گرچه نداند که خوردن آن مستوجب مجازات حد می‌شود.

۸۰ ضربه شلاق حد

مجازات شلاق حدی ثابت و مقطوع است و در قانون مجازات اسلامی نوع و میزان آن مشخص شده است. به این معنی که قاضی صادر کننده حکم نمی تواند میزان آن را کم یا زیاد کند. مانند مجازات شرب خمر که میزان آن ۸۰ ضربه تازیانه است. مجازات حدی در قالب شلاق مختص جرائم حدی از قبیل زنا، قذف، شرب خمر و از این دست جرائم است.

پیشنهاد ما به شما قبل از هر اقدام حقوقی یا کیفری، مشاوره رایگان با وکلای پایه یک دادگستری است که تا قبل از گرفتار شدن در دام حقوقی یا کیفری، بتوانید راه حل مناسبی را پیدا کنید. بهترین گزینه برای مشاوره حقوقی رایگان، وکیل آنلاین است.

  رزرو وقت آنلاین مشاوره حقوقی  

برچسب ها:
نوشته های مرتبط
وکیل ضرب و جرح
وکیل ضرب و جرح

وکیل ضرب و جرح امروز با یکی دیگر از مقاله های حقوقی با عنوان وکیل ضرب و جرح آشنا شوید….

وکیل رابطه نامشروع
وکیل رابطه نامشروع

وکیل رابطه نامشروع پیشنهاد می کنیم کمی وقت بگذارید و این مقاله را با دقت مطالعه کنید. در صورت هرگونه…

درج دیدگاه